سلام! به رزرونت خوش آمدید

در این سند شرایط و مقررات استفاده از رزرونت و رابطه‌ی میان ما (رزرونت)، متخصصین و مشتریان بیان شده است. استفاده از رزرونت بیانگر موافقت شما با محتوای این سند بوده؛ پس لطفا پیش از فعالیت در رزرونت، قوانین و مقررات را به دقت مطالعه کنید. از حضور شما در رزرونت خوشحالیم و همواره در تلاشیم تا تجربه کاربری خوبی برای شما رقم بزنیم. این سند در تاریخ 1402/06/13 تنظیم و به ‌روزرسانی شده‌ است.
درباره رزرونت

قوانین و مقررات

معرفی رزرونت

رزرونت یک وبسایت نوبت دهی آنلاین در حوزه زیبایی در سراسر ایران است که از دو بخش کلی متخصصین و مشتریان تشکیل شده است. در بخش متخصصین اطلاعات کلی مانند: عکس، نمونه کار، توضیحات شغلی، خدمات، قیمت خدمات، تاریخ و روز و ساعت به همراه آدرس دقیق، شبکه‌های مجازی و شماره تلفن درج شده است. در بخش مشتری پروفایل کاربری به همراه مشاهده رزروهایی که از متخصص گرفته شده است قابل مشاهده می‌باشد.

معرفی افراد

✅ متخصص یا نماینده
متخصص شخصی است که دارای گواهینامه معتبر به همراه مکانی برای ارائه خدمات آرایشگری، کلینیک زیبایی، سالن زیبایی، مراکز ماساژ و اسپا می‌باشد که در سایت رزرونت با نام متخصص شناخته می‌شود.
✅ کارمند
کارمند شخصی است که در کنار متخصص در سالن زیبایی، آرایشگاه، کلینیک زیبایی فعالیت می‌کند. کارمند می‌تواند یک لاین را از متخصص اجاره نماید و برای خود کار کند اما تمام فعالیت‌های روتین روزانه به همراه بخش مالی زیر نظر متخصص می‌باشد. در سایت رزرونت این شخص به عنوان نماینده شناخته می‌شود.
✅ مشتری
مشتری شخصی است که از متخصص و کارمند یک روز را به انتخاب خود انتخاب کرده و راس ساعت در محل متخصص و یا کارمند حضور پیدا می‌کند. این شخص در سایت رزرونت مشتری شناخته می‌شود.

شرایط استفاده متخصص و کارمند از سایت رزرونت

متخصص و یا کارمند می‌تواند در صفحه تعرفه‌ها بعد از پرداخت حق اشتراک سالیانه ثبت نام خود را تکمیل نماید. بعد از تکمیل اطلاعات به مدت 24 ساعت صفحه متخصص از طرف تیم پشتیبانی رزرونت طراحی و نام کاربری و پسورد پنل کاربری در تلگرام با آیدی: rezervnet برای متخصص ارسال خواهد شد.

شرایط استفاده مشتری از متخصص

مشتری بعد از وارد شدن به صفحه متخصص می‌تواند ثبت نام رایگان داشته باشد، مشتری می‌تواند به دلخواه در تاریخ و روز و ساعت مقرر که خود مورد نظرش می‌باشد نوبت دریافت کند. مشتری می‌تواند برای متخصص نظرات و پیشنهادات مثبت و منفی را نوشته و ثبت نماید، بعد از بررسی نظرات توسط تیم پشتیبانی رزرونت و تایید نهایی نظرات انتشار داده می‌شوند در صورت استفاده از کلمات غیر اخلاقی نظرات اسپم و رد خواهند شد.

مسئولیت‌ها

✅ تمامی قوانین و مقررات رزرونت مطابق با جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و رزرونت خود را ملزم به حفظ حریم خصوصی افراد (متخصص و مشتری) می‌داند.
✅ متخصص و کارمند: در صورت ثبت نام در سایت رزرونت سایت نوبت دهی آنلاین، و درخواست درگاه پرداخت به صورت فردی متخصص می‌‎بایست در سایت زرین پال اطلاعات کلی و هویتی خود را به ثبت برساند همچنین متخصص می‎‌بایست در سامانه امور مالیاتی تکمیل اطلاعات نماید. رزرونت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مالیات متخصص، ندارد.
✅ مسئولیت پرداخت هرگونه وجه با متخصص و مشتری می‌‎باشد و رزرونت هیچ مسئولیتی در قبال هزینه‌ها نخواهد داشت.
✅ تمام هزینه‌هایی که متخصص در سایت رزرونت به ثبت می‌رساند باید با هزینه‌های صنف مورد نظر تطابق داشته باشد، پیگیری این مورد بر نظارت کنندگان صنف می‌باشد و رزرونت هیچ گونه مسئولیتی در قبال هزینه‌های درج شده توسط متخصصین نخواهد داشت.
✅ متخصص و مشتری موظف هستند تا اطلاعات هویتی خود را به درستی و صحت تمام در سایت رزرونت به ثبت برساند، در صورت عدم اطلاعات واقعی توسط متخصص و مشتری، رزرونت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
✅ متخصص موظف است تا در محل کاری خود که توسط صنف مورد تایید قرار گرفته است فعالیت کند، متخصص حق استفاده از خدمات خود در محل منزل شخصی خود و یا مشتری را ندارد و در صورت هر گونه مشکل و یا استفاده نادرست از سایت رزرونت، رزرونت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت. تمام مسئولیت‌های این مورد با متخصص و مشتری می‌باشد.
✅ رزرونت هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط متخصص و مشتری ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با متخصص و مشتری است.
✅ رزرونت هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد؛ بنابراین حق رجوع به رزرونت بابت این موارد وجود ندارد.
✅ در صورتی که مشتری بیعانه برای متخصص پرداخت کرد و به هر دلیلی نوبت خود را کنسل کرد، طبق توافق با متخصص می‌تواند مبلغ ارسالی را دریافت نماید. رزرونت هیچ گونه دخالتی در هزینه‌های کلی و بیعانه متخصص، کارمند و مشتری ندارد. بنابراین حق رجوع به رزرونت بابت این موارد وجود ندارد.
✅ قوانین کنسلی از طرف متخصص و مشتری قابل انجام می‌باشد، با این صورت که مشتری می‌تواند از داخل پنل کاربری خود نوبت گرفته شده را کنسل نمایند. متخصص می‌تواند از داشبود حرفه‌ای خود مشتری مورد نظر را به انتخاب حذف نماید. لازم به ذکر است در صورتی که نوبت گرفته شده کنسل شود ساعت مورد نظر مجدد قابل نمایش برای مشتریان خواهد بود.

حفظ اطلاعات شخصی

در راستای تطابق عملکرد با رزرونت و مقررات کشور، رزرونت تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح ممکن است اطلاعات موضوع این سند را در اختیار نهادهای مربوط قرار دهد.
رزرونت در راستای حفظ و نگهداری داده‌های شخصی کاربرانش تمام تلاش خود را به کار می‌بندد، اما در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل یا اختلال در بستر اینترنت کشور، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران ندارد.

ارتباط با ما

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما، سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید. هم‌چنین در صورت نیاز به پشتیبانی می‌توانید از ساعت 10 صبح تا 18 با شماره تلفن  09139332391 تماس بگیرید. ما متعهد به ارائهٔ بالاترین سطح خدمات پشتیبانی در حدود امکانات و توانایی‌های خود هستیم.