پشتیبانی رزرونت:

09139332391

درباره رزرونت

رزرونت سایت نوبت دهی و رزرواسیون مناسب برای راه‌اندازی سیستم رزرو و نوبت دهی ویژه سالن های زیبایی، کلینیک های زیبایی، مراکز ماساژ و اسپا، سالن های آرایشی، آرایشگاه مردانه، سالن‌تخصصی‌ پوست‌مو، سالن تخصصی تتو، سالن تخصصی ناخن و… است. همین حالا می توانید با پرداخت حق اشتراک خود به صورت سالیانه سایت تخصصی خود را با این امکانات فوق العاده داشته باشید.

درباره رزرونت

امکانات بی‌نظیر رزرونت

رزرونت سایت نوبت‌دهی آنلاین زیبایی در حوزه های کاری، کلینیک زیبایی، آرایشگاه مردانه، سالن زیبایی، مراکز اسپا و ماساژ، مراکز تخصصی پوست و مو، مراکز تخصصی ناخن و … است که برای مدیریت و راحت‌تر کردن فرایند کاری شما ایجاد و طراحی شده است. رزرونت یک پلتفرم آنلاین بر بستر اینترنت است که با امکانات فوق العاده‌ای که دارد می‌تواند شما را از هر گونه وبسایت و یا اپلیکیشن دیگر بی نیاز کند. شما می‌توانید با ثبت نام در سایت رزرونت از امکاناتی همچون؛ صفحه اختصاصی متعلق به نام شما، نمونه کارها، شماره تلفن و آدرس شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و .. به همراه آدرس محل کار و توضیحات کاری خود استفاده کنید. سالن‌ها و کلینیک‌های زیبایی که از فضای کاری بزرگتر استفاده می‌کنند می‌توانند برای هر کدام از کارمندان خود یک صفحه مجزا با پنل کاربری مدیریتی داشته باشند.

درگاه بانکی شخصی به همراه کیف پـول الکترونیکی

درگاه بانکی شخصی به همراه کیف پول الکترونیکی

در رزرونت می‌توانید یک درگاه بانکی شخصی به همراه کیف پول الکترونیکی برای خود داشته باشید تا تمام فرایند مالی‌تان به حساب شما واریز شود. برای مشتریان ثابت خود می‌توانید کد تخفیف و کارت هدیه الکترونیکی طراحی کنید. مشتری بعد از ثبت‌نام در پنل اختصاصی رزرو پیامکی مبنی بر نام و نام خانوادگی متخصص، تاریخ، روز، ساعت به همراه نوع تخصصی که انتخاب کرده است دریافت می‌کند.

ارسال پیامک یادآوری رزرو به مشتری به صورت خودکار

ارسال پیامک یادآوری رزرو به مشتری به صورت خودکار

شما می‌توانید در پنل مدیریتی خود پیامک یادآوری برای مشتریان ایجاد و به صورت اتوماتیک و خودکار برای آن‌ها ارسال کنید تا مشتریان رزرو خود با شما را فراموش نکنند. ما در رزرونت برای متخصصینی چون شما تقویم فارسی ایرانی طراحی کرده‌ایم تا فرایندکاریتان را به صورت فارسی ثبت کنید. از امکانات مهم رزرونت داشتن قدرت پرداخت وجه به صورت بیعانه است به صورتی که شما در بخش پنل مدیریتی خود می‌توانید بخش بیعانه گرفتن از مشتریان را فعال کنید تا مشتریان به واسطه پرداختی که برای شما داشته‌اند راس ساعت در محل شما حضور پیدا کنند.
تنظیمات مربوط به واحد پولی

تنظیمات مربوط به واحد پولی

ما دست شما متخصص گرامی را بسیار باز گذاشته‌‎ایم چرا که می‌توانید تنظیمات مربوط به واحد پولی را به تومان، ریال، دلار و … تغییر دهید. اگر از رنگ پس زمینه نوبت‌دهی خود خسته شدید می‌توانید در بخش تنظیمات رنگ را به صورت دلخواه تغییر دهید. شما در صفحه اختصاصی خود می‌توانید صفحه‌تان را به ساده‌ترین روش ممکن با مشتریان در واتساپ، تلگرام، اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

مشاهده آمار دقیق رزروها

مشاهده آمار دقیق رزروها

ما در رزرونت بخش‌های تخصصی مانند بخش حسابداری و مالی، تعداد افرادی که در طول روز، هفته و یا سال رزرو موفق کنسلی و یا رد شده از جانب شما انجام شده است را می‌توانید به صورت آمار دقیقی مشاهده کنید. در رزرونت با استفاده از اعلان واتساپ می‌توانید اطلاعات رزرو را برای کاربران ارسال کنید و مواردی مانند تاریخ و زمان رزرو را به کاربر اطلاع دهید.
قابلیت استفاده از برنامه زوم

قابلیت استفاده از برنامه زوم

پس از همه‌گیری جهانی کرونا، Zoom ابزاری حیاتی برای تمام کارمندان و کارکنان شرکت‌ها و موسساتی که باید دائما در تماس می‌شدند و یا مجبور بودند کارهای روزمره خود را با فاصله گذاری اجتماعی از سر بگیرند، توسعه یافت. اکنون به دلیل عملکرد فوق العاده آن در دوره همه گیری می‌توانید جلسات با مشتریان خود را مستقیماً در Zoom برنامه‌ریزی کنید. فرض کنید شما رئیس یک کلینیک زیبایی هستید و مشتریان شما مجبور می‌شوند بارها و بارها به صورت هفتگی یا ماهانه رزرو خود را تکرار کنند اکنون می‌توانید با قابلیت رزرو های تکراری رزرونت از شر این مشکل خلاص شوید و به مشتریان خود این امکان را بدهید تا یک رزرو را به صورت هفتگی یا ماهانه برای خود تکرار کنند.
امکان افزودن رزرو گروهی

امکان افزودن رزرو گروهی

گاهی ممکن است مشتریان قصد داشته باشند با دوستانشان به سالن زیبایی، کلینیک، سالن تخصصی ناخن، سالن پوست و مو و یا تتو بروند و نمی‌خواهند یکی یکی رزرو خود را انجام دهند، رزرونت امکان رزرو گروهی سرویس مدنظر شما را فراهم می‌کند و به سادگی می‌توانید این امکان را برای همه مشتریان قرار دهید.
مشخص کردن روزهای تعطیل کــاری

مشخص کردن روزهای تعطیل کاری

با سایت نوبت‌دهی آنلاین رزرونت، می‌توانید وقفه‌ها و روزهای تعطیل سالن یا کارمندان خود را به تقویم کاری خود اضافه کنید. این روزها برای در فرآیند رزرو برای مشتریان شما قابل انتخاب نخواهد بود. رزرونت با توسعه دادن قسمت مربوط به پنل کاربری ویژه کارمندان، تلاش کرده است تا مدیریت سیستم رزرو آنلاین را برای شما راحت‌تر کند. هر کارمند می‌تواند با ورود به پنل کاربری خود، جزئیات رزروهای انجام شده خود را ببیند و برای رزروهای پیش رو برنامه ریزی دقیق تری داشته باشد. علاوه بر پنل کاربری ویژه کارمندان، مشتریان شما نیز امکان دسترسی به پنل ویژه خود در صفحه اختصاصی شما را دارند.
سبد خرید